*** Penzion Mikes ubytovanie Kasperske hory

Penzion Kasperske hory Mikes

Ubytovanie Penzion Mikeš Kašperské Hory:
Apartmány - ubytovanie v súkromí sa nachádza na samom okraji Kašperských Hôr, smer Sušice naproti Správe národného parku Šumava a Informačnému stredisku. Ubytovanie je vhodné pre staršie generácie aj pre rodiny s deťmi alebo skupinu kamarátov so záujmom o šport a turistiku. Celková kapacita 16 lôžok. Vzdialenosť od centra je päť minút chôdze. Ski park päť minút autom.

Penzion Mikeš Kašperské Hory ubytovanie:
V prízemí domu sú k dispozícii 2 trojlôžkové izby a 1 štvorlôžková izba. Všetky izby sú vybavené minikuchyňkou s elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, TV a vlastnou kúpeľňou (sprchovací kút) a WC. V 1. poschodí je pripravený Apartmán pre 4 - 6 osôb, kde je spálňa - štyri lôžka, obývacia izba - 2 lôžka, balkón, TV, vybavená kuchyňa s chladničkou, kúpeľňa, WC. Možnosť prístelky a požičanie detskej postieľky.

Kašperské Hory penzión ubytovanie Mikeš služby:
Všetkým hosťom je k dispozícii záhrada s kútikom pre deti, posedenie pri grile. Parkovanie je pri objekte s možnosťou prenájmu garáže. Na zimnú sezónu sa pripravuje sauna. Od decembra 2007 ponuka kozmetických služieb priamo v objekte. Zákaz fajčenia v celom objekte! Zvieratám je vstup povolený.

Dovolenka Kašperské Hory Penzión ubytovanie Mikeš Aktivity:
Kašperské Hory a okolí ponúka priestor pre najrôznejšie aktivity počas letnej i zimnej sezóny. V lete môžu návštevníci využiť športový areál s kúpaliskom v obci Žihobce a Annín. Minigolf v Rejštejne. Určite si nenecháte ujsť návštevu krásneho hradu Kašperk, Velhartice alebo hradu Rabí - najvetšia hradná zrúcanina v Čechách. Vášniví cyklisti aj peší turisti si tiež prídu na svoje. V okolí je veľa cyklistických aj turistických trás. Krásná Šumavská príroda priamo nabáda k výletom do blízkeho okolia ako je Srní, Modrava, Kvilda, Železná Ruda, Špičák, Zadov, Churáňov, ... V zimných mesiacoch môžu hostia využiť služieb Skiareálu s tromi vleky a snowpark (umelé zasnežovanie, večerné osvetlenie), veľké množstvo udržiavaných bežeckých stôp. Aquapark Horažďovice.
Penzion Kasperske hory Mikes - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kasperske hory Mikes - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Kasperske hory Mikes - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Kasperske hory Mikes - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kasperske hory Mikes - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Mikes ubytovanie Kasperske hory Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: 0 °C Vietor: 23 m/s